Home » O firmie
skills like

Usługi BHP

Świadcząca usługi BHP firma Skills4u powstała w 2010 roku w Tychach na Śląsku. Założyciele dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu we współpracy z rozmaitymi przedsiębiorstwami dostrzegli konieczność większej koncentracji na Kliencie i zmiany sposobu świadczenia usług z dziedziny BHP. Biorąc pod uwagę potrzeby rynku, działalność firmy skoncentrowana jest głównie na outsourcingu, szkoleniach i wdrażaniu systemów bezpieczeństwa. Zajmujemy się takimi działaniami jak: ochrona przeciwpożarowa, ocena bezpieczeństwa maszyn i przygotowywanie dokumentów BHP.

Działamy zgodnie z polskim Kodeksem Pracy: „Pracodawca może powierzyć wykonanie zadań służby bhp specjalistom spoza zakładu pracy”. Podstawa prawna: Art. 237.11 Kodeksu pracy. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2004 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. nr 246, poz. 2468).

Oferta usług BHP dla firm

Mamy szeroką ofertę usług BHP dla firm. Większość zadań wykonujemy u zleceniodawcy. Działalność prowadzimy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Dzięki wyspecjalizowanej wiedzy, która mamy, możemy zapewnić wysoki poziom usług i większą efektywność. Mamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie specjalisty ds. bhp., ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej. Znamy doskonale specyfikę pracy w wielu dziedzinach przemysłu – prowadziliśmy szkolenia BHP i ocenialiśmy ryzyko zawodowe w firmach budowlanych, produkcyjnych (m.in. z branży automotive) oraz firmach usługowo-handlowych. Projektowaliśmy ochronę przeciwpożarową i przygotowywaliśmy ocenę bezpieczeństwa maszyn.

Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić czas, pieniądze i zyskać pewność, że przedsiębiorstwo działa zgodnie z polskim i europejskim prawodawstwem, to zapraszamy do kontaktu. Wszystkie wyżej wymienione usługi wykonujemy solidnie, rzetelnie i taniej niż inne firmy! Zależy nam na obustronnej satysfakcji. Dzięki koncentracji na Kliencie, a także profesjonalizmowi oferowanych przez nas usług, osoby zatrudnione w Państwa firmie będą pracować w bardziej przyjaznych i bezpieczniejszych warunkach.

Zobacz że BHP może być interesujące !

Zapraszamy do współpracy!